Jakimś sposobem tutaj trafiłeś/trafiłaś, więc co dalej?
Nie będziemy się przedstawiać- nasze imiona tutaj nie są ważne, bardziej liczy się zawartość bloga. Otóż będziemy tu zamieszczać opowiadania o związkach męsko-męskich, które wynikły z bromance`ów znanym wszystkim fanom siatkówki.
Akcja dzieje się w Spalskim ośrodku dla Sportowców, gdzie selekcjonerzy zebrali najlepszych siatkarzy z Polski i nie tylko. Chłopcy często nie mają co robić po treningach i muszą jakoś organizować sobie czas. Jedni grają w pokera, drudzy oglądają filmy, a jeszcze inni... Sami się przekonacie.
Jak to mówią, co się dzieje w Spale, to zostaje w Spale...
Jeżeli nie podoba Ci się ten rodzaj opowiadań lub nie lubisz któregoś z bromance`ów, to po prostu nie czytaj, ani nie komentuj.
Enjoy!
w co ja wchodze chyba zabłądziłam o nie nie trzeba się wycofać bo wyczuwam tu brak szacunkudo kogokolwiek
OdpowiedzUsuńO PACZ SKOMENTOWAŁAM A MI SIĘ NIE PODOBA UU I CO TERAZ?
Takiego bloga szukałam, w końcu bez szalonych hotek, 19-letnich sióstr siatkarzy, cycatych pięknych tak zwanych "Mary-Sue"! Tylko sami siatkarze! Kocham was <3
OdpowiedzUsuń