UWAGA!

Będziemy tu zamieszczać opowiadania o związkach męsko-męskich, które wynikły z bromance`ów znanym wszystkim fanom siatkówki Jeżeli nie podoba Ci się ten rodzaj opowiadań lub nie lubisz któregoś z bromance`ów, to po prostu nie czytaj, ani nie komentuj.

(fragment intro)


niedziela, 20 stycznia 2013

Intro

 Jakimś sposobem tutaj trafiłeś/trafiłaś, więc co dalej?

Nie będziemy się przedstawiać- nasze imiona tutaj nie są ważne, bardziej liczy się zawartość bloga. Otóż będziemy tu zamieszczać opowiadania o związkach męsko-męskich, które wynikły z bromance`ów znanym wszystkim fanom siatkówki.

Akcja dzieje się w Spalskim ośrodku dla Sportowców, gdzie selekcjonerzy zebrali najlepszych siatkarzy z Polski i nie tylko. Chłopcy często nie mają co robić po treningach i muszą jakoś organizować sobie czas. Jedni grają w pokera, drudzy oglądają filmy, a jeszcze inni... Sami się przekonacie.

Jak to mówią, co się dzieje w Spale, to zostaje w Spale...

Jeżeli nie podoba Ci się ten rodzaj opowiadań lub nie lubisz któregoś z bromance`ów, to po prostu nie czytaj, ani nie komentuj.

Enjoy!

2 komentarze:

  1. w co ja wchodze chyba zabłądziłam o nie nie trzeba się wycofać bo wyczuwam tu brak szacunkudo kogokolwiek
    O PACZ SKOMENTOWAŁAM A MI SIĘ NIE PODOBA UU I CO TERAZ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Takiego bloga szukałam, w końcu bez szalonych hotek, 19-letnich sióstr siatkarzy, cycatych pięknych tak zwanych "Mary-Sue"! Tylko sami siatkarze! Kocham was <3

    OdpowiedzUsuń